💣 Ultimă oră! Socialiștii au depus azi o nouă sesizare la CC în care contestă primul decret al Maiei Sandu unde o desemna pe Natalia Gavriliță la funcția de premier 24 martie 2021, 20:44 🔗 Link
🚨 Din câte înțelegem, socialiștii speră să anuleze primul decret, pentru ca desemnarea lui Grosu sa fie considerată încercarea nr. 1, iar a lui Golovatiuc - nr. 2 24 martie 2021, 20:44 🔗 Link