Primarul Capitalei Ion Ceban este supărat pe Ministerul Economiei, pentru că n-a inițiat unele proceduri, care ar fi permis autorităților să repare drumurile: Orașul e plin de gropi din cauza voastră. Să le duceți o mașină plină cu asfalt în față cu salutări din partea primarului