Desigur, îi dorim sănătate deputatul Sergiu Sîrbu, care se luptă din spital cu COVID19. Nu putem să nu remarcăm însă, că pe 8 Martie, lângă un magazin social al P. Șor, Sîrbu felicita mai multe persoane în etate cu ocazia Zilei Internaționale a Femeilor. Da, persoane cu cel mai mare risc să facă o formă gravă de coronavirus 🤦♂️