Năstase: Un lucru la care mă gândesc de luni de zile, dacă nu cumva cu păcătoșii e mai ușor de luptat decât cu falșii îngeri. De-a lungul timpul, cele mai mari probleme au venit de la păcătoși, dar mai ales de la falșii îngeri.

⏰ Oare la cine se referă când spune "falșii îngeri"? O fi Maia Sandu? Iar lupta cu păcătoșii ce-o fi însemnând?! Ieri cu poezie, azi cu metafore... dle Năstase - se cer niște precizări 😛