Igor Dodon despre ambasadorul SUA, Dereck Hogan: Este foarte activ, poate cere precizări de câteva ori, îl respect pentru că are o poziție și lucrează profesionist. Discută cu toți. Asta nu anulează părerea mea că Vestul operează cu duble standarde în Moldova