Reparații de milioane pe timp de pandemie. Fostul vicepremier și ministru al Finanțelor, Sergiu Pușcuță, a planificat în bugetul pentru anul 2021 reparația a 3 etaje ale clădirii Fiscului, locul unde activează în continuare. Pentru reparație s-au planificat cca 50 de mln de lei, scrie deputatul Radu Marian, făcând trimitere la acest tender