Cresc DIN NOU prețurile la combustibil, cu cca 50 de bani, anunță pe facebook deputatul Vlad Batrâncea. Pe fondul creșterilor la pretrol pe piața internațională, unele companii petroliere au afișat de azi dimineață prețuri mai mari cu cca 50 de bani. Ar fi a 5-a scumpire din ultimele luni