La izvor. Știți cum au fost făcute reparațiile în parcul La Izvor de autorități? După cum se vede în poza de mai jos. Zilele trecute cineva a vandalizat havuzul și cu această ocazie am aflat că sub gresie... NU ESTE NIMIC 🤦♂️ În schimb Ion Ceban s-a lăudat pe facebook că administrația a intervenit prompt pentru ca repara stricăciunile
Update: Cineva îmi scrie că, din punct de vedere al construcției e ok. Atunci rămâne întrebarea: și dacă se sparge când cineva calcă. Nu e oare periculos?