Igor Dodon: Oamenii propuși de Natalia Gavriliță nu pot face ceva în funcția de miniștri. Intenționat au fost puși pe listă, cu scopul să nu fie votați. În Parlament avem o rușine politică, cu asta se ocupă președintele și PAS.