🧨 Război deschis între primarul Capitalei și Asociația Agențiilor de Publicitate. Ion Ceban, viceprimarii Capitalei și mai mulți funcționari din Primărie s-au ales cu o plângere la CNA și Procuratura Anticorupție. Se pare că edilul are un plan al lui pentru panourile publicitare, care, spun zvonurile, coincid cu cele ale Moldpresa și interesele EpaMedia. Urmărim curioși 😉