Săptămâna viitoare. Candidata la funcția de premier Natalia Gavriliță se va prezenta, la începutul săptămânii viitoare, în Parlament pentru a prezenta componența Cabinetului de Miniștri și programul de guvernare. Cel puțin asta a declarat deputatul PAS Igor Grosu la ProTV