Palatul lui Putin a devenit brusc la unii vloggeri ruși "Palatul din poveste", unde, "întâmplător" au ajuns și ei să filmeze. Iată cum își încep ei povestea: __Palatul n-are porți, e în reparație, e beton peste tot, se pare că totul se află la etapa 0 de construcție, mai pe scurt - la prieteni nu te poți lăuda. Într-o oră am văzut tot, a fost destul de plictisitor, în camera de narghilea doar căști de lucru și noroi, muncitorii numesc așa numita aqua-discotecă drept simplu havuz__. 😂