Răspunsul este ratingul, bată-l norocul. În replică, Natalia Morari a scris: Vă respect poziția, dar totuși tind să cred că abordarea «Не читал, но осуждаю» este una greșită. E de obligația mea să aduc în emisiuni nu doar eroi, dar și antieroi și prin întrebări și răspunsurile lor, de foarte multe ori miniciunoase.