A urmat replica Natei Albot: __E vorba de o campanie cu 10 influenceri, planul e făcut, urmează să înceapă (...) Problema e că Ion Ceban a spus o minciună pentru a sustrage atenția publică de pe comportamentul său ABSOLUT INADECVAT. Sau poate Ion Ceban își imagina că prin acest contract ne cumpără tăcerea? Și până la urmă, dacă Ion Ceban consideră exagerată această sumă, cine se face responsabil de faptul că Primăria cheltuie NECHIBZUIT banii?__