Pe urmele lui Bonnie & Clyde. 3 tineri moldoveni s-au apucat de dat spargeri în benzinării. Au atacat 1 în 2020, iar altele 2 în 2021. Poliția i-a prins, după ce aceștia amenințau angajațiile stațiilor PECO cu un pistol. Poliția a dat publicității imagini de la reținere