Misterul din Norvegia a fost dezlegat. Câteva zeci de pacienți în etate (75+) au decedat în Norvegia de la începutul anului, după administrarea vaccinului antiCOVID19. Evident, au început speculațiile. Azi autoritatea în sănătate spune că, nu există nicio legătură între decese și vaccin