#Navalny își îndeamnă susținătorii să iasă la proteste pe 23 ianuarie, după ce a fost reținut pentru 30 de zile
.... Dacă îți place acest canal de știri și modul cum împachetez informația, îți salvează timp 👉 susține menținea lui aici.
⛔️ Oleg Efrim pleacă de la Consiliul de Integritate al ANI: „Vom avea un Guvern nou, poate vor veni cu un suflu nou”.