🙈 Prieteni, nu pot ieși de la masă de ieri seara să vă scriu un mesaj. Încerc, dar nimerește-n cale ba o bucata de carne, ba un pahar de vin și nu pot pur și simplu să le ignor 😀 25 decembrie 2020, 22:02
💡 Crăciun fericit! Sper ca ati reușit să-i adunați pe toți cei dragi! Va cuprind, sărbătoare cu lumină 😉 25 decembrie 2020, 22:02 🔗 Link