ULTIMATUMUL agricultorilor. După manifestația de azi, care s-a lăsat și cu blocarea bd. central, fermierii au fost iar la negocieri în Parlament. Aceștia au oferit termen de 24 de ore și cer un răspuns clar de la guvernare: Dorim câte 3.000 lei la ha drept despăgubiri la culturi de grupa a doua