Amintesc celor mai noi de pe canal, că am mai scris despre acest subiect. MCabinet este o platformă guvernamentală care pune la dispoziție toate informațiile pe care le deține statul despre fiecare dintre noi. Sper să ajungem în curând să putem depune sesizări, către ASP, spre exemplu, utilizând acest cabinet personal. La fel, aș vrea să trăim ziua când această platformă va permite votul online ✌️