Stadionul Republincan. Acea lege din 2018 din punctul meu de vedere a fost adoptată cu încălcarea legislației. Eu am spus asta și anterior. Acea lege a fost semnată de Candu, după ce m-au suspendat. Noi am decis să depunem sesizare la Curtea Constituțională. Eu cred că acest teren va rămâne în proprietatea statului. Eu le-am propus partenerilor din SUA să aleagă alt teren, vom vedea ce se va întâmpla mai departe