🔴 Cel puțin câteva sute de oameni sunt prezenți azi la protest în fața Parlamentului. Oamenii continuă să se apropie. Bd. Ștefan cel Mare este încă deschis circulației 3 decembrie 2020, 10:02 · sursa: privesc.eu ↗ Sursă originală
📍 Reminder: Oamenii au venit aici la chemarea Maiei Sandu, pentru a manifesta împotriva intenției PSRM de a trece SIS sub control parlamentar, după ce, până acum, a fost în subordinea președintelui 3 decembrie 2020, 10:02 🔗 Link