Din aceeași ediție
Azi Primăria Capitalei a organizat o licitație pentru amplasarea a 11 gherete în parcurile din Capitală. Știți cât s-a adunat? 20 mln de lei. Pentru un loc s-a ajuns să se liciteze câte 2 sau 3 mln de lei pentru următorii 5 ani
Unde mergeau banii ăștia până acum? Ghiciți voi :)