Se pregătește ședința Parlamentului. După schimbul de replici de ieri între guvernre și opoziție, dar și ședința PSRM de aseară, Parlamentul se pregătește să se convoace în ședință plenară joi sau vineri. Va fi o ședință foarte interesantă, în care vom afla who is who și cine cu cine prietenește. Sursele mele spun că s-ar putea să vedem ceva interesant