Chiar dacă poate părea că nu e mare lucru, vreau să știți că a fost o zi grea pentru noi aici pe canal. Chiar până la faptul că a fost nevoie de valeriană. Stresul a fost maxim
‼️Mersi pentru susținere și suportul făcut aici. Plecăciuni și să aveți o noapte liniștită!