Comunicat: Vă informăm că, astăzi în intervalul orelor 19.04 – 19.20 serviciul de televiziune Moldtelecom nu a funcționat. Sistarea temporară a semnalului a fost cauzată de o pana la sistemul de climatizare care a dus la deconectarea automată a echipamentului de difuzare. Echipa de tehnicieni a intervenit imediat, iar în mai puțin de20 minute, situația a fost remediată, iar semnalul a fost restabilit. Ne cerem scuze pentru incomoditățile create și contăm pe înțelegerea dumneavoastră