Mesaj către Sandu: Dvs nu o să câștigați alegerile pentru că sunteți slabă. După alegeri o să vă luați rucsacul și o să plecați. Sunt alții pe dreapta, care așa cum sunt ei, dar au valori, sunt patrioți. (...) Mă întreabă mulți despre regrete: Un mare regret al meu este că v-am susținut la funcția de premier anul trecut