Andrei Năstase a organizat o conferință de presă în urmă cu puțin timp în care a cerut demisia ministrului de Externe, Oleg Țulea, dar și cea a șefului de la Interne - Pavel Voicu. Motivul? Organizarea proastă a alegerilor. N-a avut răbdare până la 21.00 😁