Sandu: "A fost o campanie dificilă, desfășurată în condiții grele. Am fost în toate raioanele R: Moldova. Am avut peste 300 de întruniri. M-am bucurat că oamenii își doresc să avem un stat funcțional, care lucrează pentru oameni, care îi ajută, care luptă împotriva corupției, care încurajează afacerile