Veaceslav Ioniță: Remitențele au crescut considerabil începând cu luna mai, atingând maxima din ultimii 6 ani. În trimestrul III remitențele au constituit 424 milioane USD, maxima din ultimii 6 ani și au fost cu 40% mai mari decât media din ultimii ani
28 octombrie 2020, 12:55
· sursa: veaceslavionita.wordpress.com
↗ Sursă originală