Romania: Compania aeriană de stat TAROM pregătește concedieri masive, din cauza pandemiei de COVID-19: 30% dintre angajați ar urma să rămână fără loc de muncă
Cifre îngrijorătoare în România: Țara se apropie de 5000 de cazuri de COVID19 în 24 de ore. Fraților, se pare că din decembrie până în primăvara vom sta iar închiși prin case...