📍 Iar pe seară, ca să ne destindem - tadaadadaaaaam - imaginea zilei. Vine de la Ștefan Vodă - Două stații de așteptare a transportului public… amplasate în acelaşi rând. Explicația: Dacă una se strică 😂 12 octombrie 2020, 18:50
📍 Dacă e să vorbim serios: Administrația de Stat a drumurilor a spus că „stația veche va fi demolată pentru că arată caraghios” 12 octombrie 2020, 18:50 🔗 Link