Un sondaj, cel mai probabil fals, a fost publicat azi pe un site. Despre care se știe puțin. Ca să nu zic altfel. În acesta, Dodon și Năstase sunt principalii contracandidați la prezidențiale, iar în caz de turul 2 - Năstase ar câștiga 😂😂😂 Linkul, cu cel mai serios ton, este distribuit de Alexandru Slusari, care scrie că asta simte și el după vizitele din teritoriu. Dar voi, ce simțiți prieteni? 😀