🎥 „Oceanul” Albișoara. Oamenii, până la brâu în apă traversează strada, după ploaia torențială din această seară. De râs și plâns 😂 Oare vom scăpa de iazul ăsta după reparație? A dat cuiva în cap să soluționeze problema? 8 octombrie 2020, 18:28 · sursa: unimedia.info ↗ Sursă originală