Eliberați! Azi la amiază Igor Dodon scria că a vorbit cu Krasnoseliskii și urmează ca cetățenii moldoveni să fie eliberați. Ulterior, Ministerul de Interne a anunțat că cei 2 cetățeni moldoveni răpiți ieri, angajați în structurile de forță ale RM, au fost eliberați