După ce inițial anunțaseră că se autoizolează până la 1 decembrie din cauza COVID19, azi Tiraspolul a decis să le permită locuitorilor să participe la alegerile prezidențiale din R. Moldova. Gata, s-au înțeles băieții, au bătut palma? 😀