Ieri seara în Capitală un Audi a trecut la roșu. Imediat, poliția a pornit o urmărire. Au fost antrenate în acțiune mai multe echipaje, pentru ca ulterior să se constate că în automobil se afla un bebeluș, șoferița nu avea permis, oamenii legii folosind gaze lacrimogene pentru a o reține.