Câțiva dintre voi mi-ați scris că bonul fiscal fără TVA tipărit de companie ar fi fost o greșeală, motiv pentru care firma ar fi scris explicații la Fisc și ar fi plătit deja și amenzi. Orice e posibil, însă istoria, vă spun eu - e cusută cu ață albă. De la prețurile uriașe - până la cum a ajuns compania X să presteze acest serviciu.