O tânără căreia i-a fost evacuată mașina a postat pe facebook cecul pe care l-a primit atunci când a plătit amenda. Surpriză, TVA = 0%. Reiese că această firmă se bucură de unele facilități. E vreun business nou acoperit de MAI?!