Din câte am înțeles de la experți, cel mai probabil, Filarmonica Națională va trebui demolată. Dacă se va întâmpla așa, până la final de an, în același loc, atenționez - același loc, vom pregăti un nou proiect tehnic - pentru reconstruirea ei.