Dodon: "O să fie prezentată în câteva săptămâni. Sunt ONG-uri care în ultimii 4 ani au primit zeci de mln de euro, care se ocupă cu denigrarea noastră. Și acolo e tot, când o primit banii, de la cine. Cred că va fi o bombă mediatică interesantă. Oponenții mei electorali nici nu au nevoie de staff electoral. Lor le trebuie aceste ONG, care în fiecare zi se ocupă cu denigrarea mea"