📸 FOTO. A fost inaugurată pictura murală #NeamPornit de sub podul de la Telecentru. Arată bine, iar primarul Ion Ceban strânge laurii. E drept că și se străduiește, nu?! 😜 16 septembrie 2020, 17:49 · sursa: t.me ↗ Sursă originală