🇧🇾
Presa din #Belarus continuă să publice imagini cu acțiunile agresive ale forțelor de ordine. O persoană care se ascunde într-o cafenea a reușit să surprindă cum mai mulți șefi din poliție au venit la ușa restaurantului și au spart sticla de la intrare, pentru a accede în interior și pentru a opera rețineri. Incredibil ce comportament
15 septembrie 2020, 19:51