Tinerii de la PAS l-au trolit ieri pe socialistul Vladimir Odnostalco, publicând un clip video despre indexarea pensiilor și afirmațiile făcute de socialist într-o conferință de presă: "Nu am ieșit să ne justificăm. Da, ne-am dori să fie mai mare indexarea, nu e așa cum ne-am dorit. Înțelegem că nu e sufiecient. Dar vă rugăm să ne înțelegeți". Iată mai jos ce a ieșit. Recomandăm PSRM să nu-l mai lase pe Odnostalco la microfon 😂 #Mărgăritare