🧨 Regretele lui Nemerenco Imediat după emisiune, fosta ministră a Sănătății Ala Nemerenco a scris pe fb că regretă că l-a numit pe Furtună șef interimar la ANSP, anul trecut. 8 septembrie 2020, 09:44 · sursa: facebook.com ↗ Sursă originală
💊 „Generează inechitate”. Medicul Adrian Belîi, despre anularea indemnizației de 16 mii de lei pentru lucrătorii medicali 8 septembrie 2020, 09:44 sursa: tv8.md ↗ Sursă 🔗 Link
🚦 După numeroase interpelări la PG în dosarul „Bahamas”, Reniță cere ANI să verifice averile socialiștilor implicați în spălarea de bani. #RenițăLeaks 8 septembrie 2020, 09:44 sursa: tv8.md ↗ Sursă 🔗 Link
⭕️ Maia Sandu cere susținătorilor săi se evite disputele cu cei de la Platforma DA: "Aceasta ceartă face bine doar lui Dodon". Interesant, va face acest apel și Andrei Năstase către simpatizanții săi? 😀 8 septembrie 2020, 09:44 sursa: zdg.md ↗ Sursă 🔗 Link
📟 Prieteni, întrețin și dezvolt acest canal cu plăcere, de câțiva ani. Sunt sigur că e util pentru mulți și vă salvează timp. Vă invit să susțineți menținerea lui pe 📍Patreon 8 septembrie 2020, 09:44 sursa: patreon.com ↗ Sursă 🔗 Link