O nouă înregistrare la orizont?
Mai multe zvonuri care circulau vara trecută în Chișinău au revenit în atenție. Cică există o înregistrare video, unde un funcționar de rang înalt ar lua comision pentru acoperirea contrabandei. Informația a fost publicată cu aluzii întâi aici, apoi cu nume concrete aici. Nu cunosc informații despre acest caz, însă ar fi curios să vedem și această înregistrare 😂