Azi au fost depistat 632 de cazuri de COVID19 în Moldova. Și mă tem eu că e abia începutul. Să vedeți ce urmează "după programul școlar". Și graficul nostru șugubăț nu dă semne de potoleală. Se duce-n sus 😡