Din aceeași ediție
Vasile Șoimaru: "Eu niciodata n-am rugat pe cineva ceva. Când Maia Sandu a ajuns prim-ministru, am rugat-o o singură dată să primească în audiență un om de pe meleagurile natale. Nici asta n-a vrut să facă. De asta eu o iubesc pe Maia Sandu și vă invit pe toți să o susțineți. Am toată încrederea în ea!" 😂
#Prezidențiale2020