Eu am auzit de mai multe ori acest lucru, pe de o parte mă amuză, pe de altă parte mă întristează. .... Când nu ai ce spune, faci speculații. Oamenii care mă cunosc pe mine nu pot face așa afirmații.

Eu nu am trecut prin infernul prin care am trecut ca să fac jocul cuiva. Eu vreau ca PLDM să revină pe locul pe care îl merită.