🇧🇾 De azi, protestele din #Belarus au trecut la o nouă etapă. Studenții boicotează orele și se află în stradă cu drapelul roșu-alb. Mai mulți reprezentanți OMON au fost observați de dimineață reținând grupuri de tineri protestatari, care nu erau la ore 1 septembrie 2020, 12:10